AKTUALNOŚCI:

RUTHMANN ZWYCIĘZCĄ "GRAND PRIX DLA ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW"

Do prestiżowej nagrody „Grand Prix dla średnich przedsiębiorstw” („Grand Prix of the Medium-sized Company Segment”) nominowano aż 4,800 przedsiębiorstw – w tym producenta niemieckich podnośników koszowych RUTHMANN STEIGER®. Nie jest żadnym zaskoczeniem, że stanął on na najwyższym podium tej kategorii.

 

Czym jest nagroda „Grand Prix dla średnich przedsiębiorstw”?

Fundatorem nagrody jest fundacja „Oskar-Patzelt” w Lipsku od 1994 roku. Jej celem jest wspieranie i promowanie średniej wielkości firm, jako podstawę ogólnego sukcesu gospodarczego Niemiec. Aby spółka mogła zostać nominowana do konkursu, musi zostać polecona przez inną firmę. Dzięki temu, już sama nominacja sprawia, że jest się postrzeganym jako członek elitarnej grupy przedsiębiorców w Niemczech.

 

RUTHMANN - Innowacje i zaangażowanie.

Pośród wielu cech, które wpłynęły na ostateczny werdykt sędziów, znalazły się m. in. tworzenie nowych miejsc pracy i szerokie możliwości kształcenia oraz szkoleń, a także wyniki w dziedzinie innowacji, modernizacji oraz w procesie obsługi klienta.

 

Na zdjęciu widoczny Rolf Kulawik trzymający trofeum Grand Prix,

 

Dyrektor zarządzający RUTHMANN - Rolf Kulawik - tak wypowiedział się o zdobyciu prestiżowej nagrody: „To bardzo poruszający moment - RUTHMANN został laureatem. Ciężko opisać to uczucie, ale wypełnia mnie ogromna duma. Jestem wdzięczny każdemu pracownikowi, który pracuje w naszej firmie. Mam na myśli wszystkich: znajdujących się w siedzibie, w punktach serwisowych w Niemczech, RUTHMANN FINANCE, zespół z Austrii , a od niedawna – z Włoch.
Razem zdobyliśmy tę nagrodę. Jednak specjalne podziękowania należą się Heinrich’owi Winkelmann’owi i Heinz’owi Jürgen’owi Buss’owi (właściciele firmy Ruthmann). Gdyby nie ich wsparcie, ten sukces byłby nieosiągalny.
Zdobycie tego tytułu pokazuje, że jesteśmy na dobrej drodze. Wynagradza czas, który został poświęcony rozwojowi firmy. Zaangażowanie we wszystkich możliwych dziedzinach biznesu – zewnętrznych jak i wewnętrznych. Zaangażowanie, które pokazano także w kontekście ścieżki, którą rozpoczęliśmy z zespołem - najnowszym członkiem rodziny RUTHMANN - RUTHMANN Italia.
My – zespół RUTHMANN – jesteśmy bardzo zmotywowani przez zdobycie tej nagrody. Napędza nas ona do dalszej pracy nad przyspieszeniem i optymalizacji obsługi klienta, produktów, a także do dalszego zaangażowania.

To nie pierwszy raz, kiedy RUTHMANN został nagrodzony. W 2014 roku marka została wyróżniona jako finalista – a w tym roku została zwycięzcą całego konkursu.

To nie koniec wrażeń. Już 22 października bieżącego roku, trzy ogólnokrajowe firmy zostaną nagrodzone odznaką honorową. Dzięki temu odznaczeniu, będą rozpoznawalne jako firmy, które wykazały się najwyższym postępem rozwoju. Czy RUTHMANN zdobędzie kolejny laur…?