AKTUALNOŚCI:

PANEL STEROWANIA RUTHMANN - NOWOCZESNY I INTUICYJNY.

RUTHMANN, niemiecki producent podnośników koszowych, na targach Platformers Days, przedstawił innowacyjną technologię wyświetlacza i ultranowoczesny panel sterowania.

Panel sterowania wyposażony jest w wyświetlacz graficzny, który jest kolorowy,  a czytelne klawisze i funkcjonalne joysticki, powodują,  że komfort obsługi wyznaczony jest na dotąd niespotykanym poziomie.

Łatwość i intuicyjność obsługi są celem numer jeden dla firmy Ruthmann, w związku z tym ich panele sterowania są bezpieczne, wydajne i zrozumiałe dla każdego uzytkownika.

Innowacyjny "Kokpit" to prosta konstrukcja i intuicyjny interfejs użytkownika. Klawisze są wytrzymałe i zaprojektowane w taki sposób, aby można je było obsługiwać również w rękawicach roboczych.

Wyświetlacz graficzny tego panelu sterowania jest wyposażony w możliwość dostosowania kontrastu, aby zapewnić operatorowi idealne warunki pracy o każdej porze - w ciągu dnia, w nocy, a także w jasnym świetle słonecznym. Każdy z przycisków posiada podświetlenie i diodę LED, która oznacza stan przełączenia.

 

Czytaj cały artykuł na www.windex.pl