AKTUALNOŚCI:

KOLEJNA NOWOŚĆ OD RUTHMANN STEIGER

Podczas niemieckich targów Paltformer’s Days w miejscowości Hohenroda został zaprezentowany nowy podnośnik koszowy Ruthmann T 170.

Innowacyjny podnośnik Staiger®  posiada wysokość roboczą 17 m, wysięg boczny 12 m oraz kołowy zakres ruchu na wysięgu bocznym (100 kg w koszu). Cechy te, w połączeniu z ruchomym ramieniem jib 185 ° (Russel ®), zapewniają maksymalną wszechstronność i elastyczność w miejscu pracy. Nowy Ruthmann T 170 to wyjątkowo wytrzymały podnośnik zamontowany na różnych podwoziach 7,49 t, takich jak : MAN, Mercedes – Benz, Volvo i DAF.

Nowością jest tak zwany „Kokpit”. To innowacyjny panel sterowania umieszczony w koszu roboczym , który sprawdza się w każdych warunkach a w zależności od wykonywanego zadania może zmieniać lokalizację w koszu. Ruthmann T 170 jest idealny do prac przy dużym natężeniu ruchu. Bez trudu jest w stanie sprostać zadaniom związanymi ze światłami ulicznymi, sygnalizacją świetlną, konserwacją napowietrznych linii energetycznych, cięciem i przycinaniem drzew, jak również różnymi pracami instalacyjnymi i konserwatorskimi.

Cały artykuł czytaj na www.windex.pl