AKTUALNOŚCI:

INNOWACYJNE (R)EWOLUCJE RUTHMANN - TB 2XX I TBR 2XX

Jesienią tego roku, producent podnośników koszowych firma RUTHMANN, przenosi swoje motto – (R)Ewolucja – na kolejny poziom, udowadniając tym samym, że jest siłą napędową innowacji w przemyśle. Gdy RUTHMANN zaprezentował swoje ostatnie produkty na targach „Bauma” 2016: T 510 HF (51 metrów wysokości roboczej na dwuosiowym podwoziu) oraz T 570 HF (57 metrów na trzyosiowym podwoziu), obiecał nam coś, czego jeszcze nie było. Teraz RUTHMANN daje nam zapowiedź tego, co nas czeka.

 

Dwa modele serii „highflex” STEIGER ®: T 650 HF i T 750 HF – już niedługo zadebiutują. Jednak RUTHMANN szykuje dla nas dwie kolejne nowości na podwoziach 3,5T z wiodącymi na rynku parametrami. Ta przełomowa i (r)ewolucyjna innowacja już wkrótce ujrzy światło dziennie. Niemiecki producent podnośników STEIGER ® TB 2XX i TBR 2XX (tymczasowy podział ze względu na wysokość roboczą) wyjawi więcej informacji na ich temat jesienią 2016 roku. Na razie wszystko owiane jest tajemnicą. Po raz kolejny życzenia i opinie klientów zostały wdrożone w proces projektowania i rozwoju. Najnowsza innowacja RUTHMANN’a z pewnością zaspokoi aktualne zapotrzebowanie.

 

Dzięki wprowadzeniu modeli STEIGER® TBR 220 (podnośnik teleskopowy o wysokości roboczej 22 m z wysięgnikiem RÜSSEL ®) oraz TB 270+ (podnośnik teleskopowy o wysokości roboczej 27 metrów) RUTHMANN już dostarcza najpotężniejsze podnośniki na podwoziach 3,5 t. Gdy TB 2XX i TBR 2XX wejdą na rynek, RUTHMANN przejdzie na kolejny poziom.

 

Inne innowacje będzie można odnaleźć w innych, (r)ewolucyjnych na wielką skalę podnośnikach RUTHMANN montowanych na samochodzie ciężarowym. Modele T 650 HF i T 750 HF serii „highflex” będą jesienią świętować swoją premierę. Wysokość robocza T 650 HF wynosi 65 metrów, a wysięg 43 metry. Jednak T 750 HF stanie się bezkonkurencyjną maszyną – jego wysokość robocza wynosi aż 75 metrów, a wysięg 41 metrów. Oba modele są w popularnej i osiągającej sukcesy serii „HEIGHT PERFORMANCE”, a „HF” oznacza „highflex”. To wyrażenie zawiera w sobie nadzwyczajne parametry kosza (rotacja wynosząca 440°) i rotacji wysięgnika RÜSSEL ® (220°), co daje wszechstronność i mobilność w pracy. Technologia „highflex” pozwala operatorom dotrzeć do wysokich obiektów z dokładnością i zwinnością. Nowe możliwości przydają się również, gdy trzeba wykonać pracę PONIŻEJ gruntu, a także „ponad, za, poniżej” obiektu.

 

Seria „highflex” składa się z 4 modeli z wysokością pomiędzy 51 a 75 metrów. Dodatkowo podnośniki mają identyczne części.  RUTHMANN od lat rozwija markę STEIGER®, biorąc pod uwagę przede wszystkim opinie i sugestie swoich klientów. Niemiecki producent dostarcza bezpieczne, łatwe w obsłudze, potężne, wysokiej jakości podnośniki montowane na samochodach ciężarowych.

 

Cechy podnośników Ruthmann są bardzo wyraźne, a ciągłe innowacje stanowią ogromną zaletę marki. To wszystko daje użytkownikom dużą przewagę konkurencyjną na rynku.